×

Visioprobe VP45 PT tankinspeksjonskamera

Visioprobe VP45mm teleskopkamera gir en operatør visuell tilgang til områder som ellers er vanskelig tilgjengelig. Systemet kombinerer lav vekt, integrert justerbar belysning og en ergonomisk kontrollenhet i en mobil løsning som er rask å ta i bruk. 

Utmerket bildekvalitet

Visioprobe serien er spesielt designet for industrielle inspeksjoner. VP45 leverer sylskarpe bilder med detaljer i skarp fokus. 360° panorering og +/- 110° tilt. Fokusområde fra 5mm.

Ett system – bredt bruksområde

Visioprobe serien tilbyr utbyttbare kamerahoder, og kan optimalisere for ulike inspeksjonsoppgaver man møter. 

Brukervennlig

Kamerasystemet er enkel å mobilisere og intuitivt å bruke. Automatisk fokus og lukkerhastighet for å oppnå utmerket bildekvalitet.

Mer enn bare et kamera, det er en investering

 

Forbedret inspeksjonsnøyaktighet

Indentifiserer potensielle problemer tidlig, og forhindrer kostbar nedetid og reparasjoner.

Forbedret sikkerhet

Reduserer inspektørens eksponering for farlige miljøer og minimerer risikoen for entring i trange rom. Vanntett inntil 2 bar. Hus av rusfritt stål, 304L.

Økt effektivitet

Strømlinjeforme inspeksjonsprosessen med raskere, mer presise resultater og maksimerer avkastningen på investeringen.

Bilder

Videoer

Dokumenter

Praktiske bruksområder for politi og tollmyndigheter

PT 45mm inspeksjonskamera: Praktiske bruksområder
Container inspeksjon
PT 45mm inspeksjonskamera: Praktiske bruksområder
Teleskopkamera
PT 45mm inspeksjonskamera: Praktiske bruksområder
Tollvesen - maritim kontroll

Tekniske spesifikasjoner

Oppløsning, bildesensorCMOS 1/4″, 0,025 Lux, 480LTV
Synsfelt, FOV80°
Brennvidde3.3mm til 33mm
Minimum fokusavstand5mm – ∞. Justerbar
PanKontinuerlig 360°
Tilt-110° – +110°
Belysning24 LED
Dimensjon(DxL) 45 mm x 141 mm. m/konnektor 152mm
Vekt0.45kg
Driftstemperatur-30° C … 65°C
VanntettVanntett til 2bar
MaterialeAluminium eller Stainless Steel
Skroll til toppen